Festival Sezonuna Hazır Mısın?

Coachella’yla açılışı yapılan festival sezonuna hazır mısın?

Hem yurt içi hem de yurt dışındaki festivallerde hangi grupları dinleyeceğimiz kadar hangi kombinleri giyeceğimiz de kafamızı kurcalar. Bazı festivallerde sınırları zorlayan kombinler görüyoruz ama, biz kendimizi rahat hissedeceğimiz ve festival ortamına kolay uyum sağlayan kıyafetleri tercih ediyoruz.

Dolabının en uyumlu parçaları olduğuna emin olduğumuz IAMNOTBASIC tişörtlerini giyerek, basit dokunuşlarla festival stiline harika uyum sağlayabilirsin. Buna yardımcı olmak için festival havasını temsil eden 3 IAMNOTBASIC parçayı senin için seçtik:

Likralı Crop Atlet

Crop atletler festivallerin vazgeçilmezlerinden!

Belki ofise onlarla gidemiyorsun ve üzülüyorsun ama festival zamanı gelince hiç düşünme. Crop atletler hem çok pratikler hem de neredeyse her parçayla rahatça kombinlenirler. Mini şortlar ve yüksek belli, yırtmaçlı eteklerle bohem bir görüntü yaratabilirsin. Bu kombini biraz daha farklılaştırmak istersen de beline vücut zincirlerinden ekleyebilirsin.

Siyah Likralı Crop Atlet'i incele

Gri Melanj Likralı Crop Atlet'i incele

Derin V Tişört

Gün boyu sürecek bir açık hava festivalinde en son isteyeceğin şey kıyafetinin içinde rahatsız hissetmek olacaktır. Garanti ediyoruz bu eğlence şartlarında pamuklu V yaka tişörtünden daha rahat bir parça yok. V yaka IAMNOTBASIC tişörtün minik birkaç dokunuşla festival stiline uyarlanmaya hazır bekliyor. Tişörtünün altına giyeceğin yüksek bel, kesik model, dar denim şort, kısa botlar, tişörtünün içine giyeceğin bir bralet, bir de güneş gözlüğü ve takılarla hem rahat hem de iddialı bir festival stili ortaya çıkarabilirsin. Beyaz tişört yerine diğer renkleri tercih etmen festivalin renkli ortamına daha da uyacaktır.

Bizim önerimiz saks mavisi derin V.

Saks Mavisi Derin V'yi incele

Keten Bağlamalı Tişört

Bağlamalı tişörtler yaz mevsiminin geldiğini müjdeliyor. Bir de festival dönemini!

Kumsallarda yapılan festivaller bizim favorilerimiz arasında. İşte bu noktada kendinden bağlamalı tişörtlerin hayatımıza mutlaka girmesi gerektiğine karar verdik. IAMNOTBASIC keten tişört tam bir yaz klasiği, kendin dilediğin gibi düğümünü atıp bikininin üstüne geçir, dilersen altına da bir tül etek giy. Bak nasıl festival ruhuyla dolup taşacaksın!

Mercan rengini incele

Mavi rengini incele

Festivallerde rahat olman, kendini harika hissetmen ve mümkün olduğunca eğlenceye odaklanman için biz üzerimize düşeni yaptık. Haydi şimdi müzik keyfi başlasın!