Her zaman ücretsiz kargo ve iade

6 Maddede IAMNOTBASIC'i Keşfet

Bu yazıyı olmadığı bir şey gibi göstermeye gerek yok. Az sonra okuyacakların seveceğini düşündüğümüz ürünlerimizin bir reklamıdır :)

Mutlu müşterimizin geri bildiriminden derlediğimiz 6 madde ile IAMNOTBASIC'i sen de keşfet!


1. Kaliteli ürün için servet talep etmiyoruz

“Mükemmel bir tişört için servet ödemenize gerek yok” mottosuyla yola çıktık. Ürünlerimizin kaliteli ve aynı zamanda mümkün olduğunca ulaşılabilir fiyatlı olması için üreticimizle birlikte çalışıyor, tüm alternatifleri değerlendiriyoruz. İki yıkamada dağılan ürünler değil uzun ömürlü ürünler üretiyoruz.
2. Samimi ve ilgili hizmet

Online alışverişte müşteriler en çok destek alamamaktan yakınır. IAMNOTBASIC müşterileri ise en çok ilgili, hızlı ve samimi hizmetimizden mutlular. Sitemiz, satış öncesi ve sonrasında kolaylıkla kullanman için tasarlandı. Bize her sorun için hızlıca ulaşabilir güvenle alışveriş yapabilirsin. İster bir soru, ister bir yorum, isterse sadece bir merhaba demek için ekibimiz her mesajına çabucak yanıt verir.
3. Hem seni hem çevremizi düşünüyoruz

Moda sektörü petrol endüstrisinden sonra dünyayı en çok kirleten ikinci sektör. Bunun farkındayız ve duyarlılığı markanın merkezine koyuyoruz. Çevreye en duyarlı kumaşları kullanmaya özen gösteriyoruz.
4. İçimiz dışımız bir

Ödediğin her kuruşun değerli olduğunun farkındayız, bu nedenle müşterilerimizin satın aldıkları ürünün tüm hikayesini bilmesini istiyoruz. Fiyat politikamızı ve üretim yaptığımız fabrikamızı sana samimiyetle anlatıyoruz. Kaçak veya çocuk işçi çalıştırmayan, çalışanlarının haklarını yemeyen ve dünya standartlarında üretim yapan bir üreticimiz var.
5. Konforlu alışveriş garantisi

Müşterilerimiz bize kullanıcı dostu olduğumuzu söylüyorlar. İster ofisinden ister rahat koltuğundan, istersen otobüsten alışveriş yap, bizce bu deneyim senin için kolay ve keyifli olmalı. Ürünümüze sonuna kadar inandığımız için hem kargoları hem de iadeleri her zaman ücretsiz yapıyoruz.
6. Paylaşmayı seviyoruz

Her ayın sonunda hesap kitap yapıyoruz, Koruncuk Vakfı'na bağışta bulunuyoruz. Net gelirimizin yüzde 1’ini, ürünlerimizin yüzde 1’ini bir de ekip olarak zamanımızın yüzde 1’ini bağışlıyoruz. Bu birlere IAMNOTBASIC'in 1+1+1'i diyoruz.
Hadi, aşağıdan şimdi tıkla ve ürünlerimizi incele!