Her zaman ücretsiz kargo ve iade

#BirazYerAc

#BirazYerAc

Her gün, her yıl kaç tane yeni giysi aldığını biliyor musun? Belki kaç yeni giysi aldığını bilmiyoruz ama araştırmalara göre çöpe attığın eski giysilerin toplamı yaklaşık 7 kg. Ve bu rakam tüm Türkiye genelinde yılda 500 bin tondan fazla. Hem de sadece bir tane eski tişörtünü çöpe atmak yerine bağışlamak yılda yaklaşık 250 m3 sudan tasarruf ettirmesine rağmen.

#birazyerac projemizle beraber sitemizden yaptığın her alışverişle birlikte artık giymediğin eski giysilerini topluma faydalı hale getirebileceksin. Sepet ekranında 5TL karşılığı geri dönüşüm poşeti talep edebilirsin. Ortalama kargo ücretinin yarısına geldiği için bu fiyatı belirledik. Yarısı bizden, yarısı senden :)

Paketinin içerisinden nasıl geri dönüştüreceğin ile ilgili bir kılavuz çıkacak. Kılavuza göre geri dönüştürmek istediğin giysileri paketle, bize gönder, biz gerisini halledeceğiz.

Bağışla / Geri Dönüştür

Eski giysilerinin işinin ehli ellerde olduğundan emin ol diye Lokman Hekim Vakfı ile anlaştık. Hangi giysilerin bağışlanacağı, hangi giysilerin geri dönüştürüleceği onların kontrolünde.

Unutma, senin eskilerinden sıkılmış olman, başkalarının onu sevmeyeceği ya da ondan bambaşka yeni ürünler elde edilemeyeceği anlamına gelmez.

Hadi, yeniye ve iyiye biraz yer aç!