İnsanlar Bu Tişörtlere Neden Bayılıyor?

Bu yazıyı olmadığı bir şey gibi göstermeye hiç lüzum yok. Bu yazı, seveceğini düşündüğümüz ürünleri olan bir markanın koca bir reklamıdır.

On binlerce mutlu müşterimizin geri bildiriminden derlediğimiz 6 maddede IAMNOTBASIC'i sen de keşfet!


1. Kaliteli Ürün. Dürüst Fiyat.

O mükemmel tişört için bir servet ödemene gerek yok! Kaliteli kumaş, özenli dikiş, cezbeden bir kalıp sadece 33 TL'den başlayan fiyatlar ile. Lüks bu kadar ulaşılabilir olmamıştı.
2. Dünya Çapında Üretim

IAMNOTBASIC 2 yıllık genç bir girişim olsa da tişörtleri dünyanın sayılı lüks markalarına 28 yıldır hizmet veren, çok deneyimli bir atölyede üretilmekte. Bu yüzden dikiş kalitemiz her zaman dünya klasmanında.
3. Ücretsiz Kargo ve İade

Ücretsiz kargoyu kim sevmez? İster yıllık tişört ihtiyacın olsun, isterse bir adet tişört. Bizde kargolar her zaman ücretsizdir. Ürünümüze sonuna kadar inandığımız için iadeler de öyle!
4. Çevreye Karşı Sorumlu

Moda sektörü dünyayı petrolden sonra en çok kirleten ikinci sektör. Biz de bunun farkındayız. Her siparişinle beraber dilersen eski giyinlerini çöpe atmak yerine bağışlayıp geri dönüştürebileceğin bir poşet geliyor.
5. Müşterilerimizin Sevgisi

İster bir soru, ister bir yorum, isterse sadece bir merhaba demek için olsun ekibimiz her mesaja çabucak yanıt verir. Müşteri memnuniyeti önem verdiğimiz konuların en başında geliyor.
6. Tişörtten Fazlası

Her geçen gün ürün gamımızı geliştirmeye çalışıyoruz. Tişört ve atletlerimizin yanı sıra aynı özenle yapılmış gömleklerimiz, sweatshirtlerimiz ve trikolarımız da var!

İkna oldun, değil mi? Şimdi ürünlerimizi inceleme zamanı.