Her zaman ücretsiz kargo ve iade

Kardeş Tişört

Bir tişört satın alarak yalnızca kendini mutlu ettiğini sanıyorsan, yanılıyorsun.

BUGÜN, YARDIMA MUHTAÇ BİR ÇOCUĞUN ELİNDEN TUTTUN!

       

Her şey senin IAMNOTBASIC'ten bir tişört satın almanla başladı.

Bugün IAMNOTBASIC'ten bu tişörtü alarak, ülkemizdeki yardıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için sen de bir adım attın.

Satın aldığın her bir tişört karşılığında, bir çocuk tişörtünün üretim maliyetini, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı’na senin adına bağışladık.

Program ortağımız olan Koruncuk Vakfı, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan (SHÇEK), 0-6 yaşları arasındayken, vakfın talepleri doğrultusunda "Çocukköyü"ne alınan Koruncuklara, sıcak bir yuva niteliği taşıyan evlerde sağlıklı aile ortamı ve güven dolu bir yaşam sunar.

    

Vakıf, Koruncuklar’ın, “Çocukköyü”ne geldikleri andan itibaren bir aile ortamında sağlıklı gelişmeleri, eğitim ve öğretim görmeleri, kişisel yeteneklerini geliştirmeleri, geleceğe hazır ve topluma faydalı bireyler olmaları, yüksek tahsilleri de dahil olmak üzere hayatlarını kendi başlarına idame edebilecek duruma gelinceye kadar vakfın güvencesi altında, Çocukköyü bünyesinde yaşayabilme imkanına sahip olmaları için sizlerin desteği ile çalışmalarına devam etmektedir.