Büyük Eylül İndirimi

Ön Bilgilendirme Koşulları

1. KONU

İşbu Satış Sözleşmesi Ön Bilgi Formu’nun konusu, SATICI'nın, SİPARİŞ VEREN/ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün/ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

İş bu ön bilgilendirme formunu kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına girdiğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul etmektedir.

2. SATICI

Ünvan: IAMNOTBASIC TEKSTİL TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres: Atatürk Mah. Sedef Cd. No: 21/111 Ataşehir İSTANBUL
Telefon: 850 885 0 158
Fax: 850 885 0 158
Email: destek@iamnotbasic.com
Mersis No: 46 504 450 700 0016

3. ALICI

Ad Soyad/Ünvan: {{ customer.name }}
Adres: {{ billing_address.street }{{ billing_address.city }}
Telefon: {{ billing_address.phone }}
Email: {{ customer.email }}

4. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER

Satıcı tarafından tedarik edilecek olan, işbu Ön Bilgilendirme Formu’na konu ürünün temel özellikleri aşağıdaki gibidir;
Ürün Cinsi/Türü:
{% for line in line_items %}{{ line.quantity }}x {{line.title }} (sku: {{ line.sku }}) {% endfor %} 
Satış Fiyatı (KDV dahil): {{ total_price|money }}
Kargo Ücreti: Ücretsiz
Toplam: {{ total_price|money }}
Ödeme Şekli ve Planı: {{ gateway }}
Teslimat Adresi: {{ shipping_address.street }} {{ shipping_address.city }}
Fatura Adresi: {{ billing_address.street }} {{ billing_address.city }}

5. CAYMA HAKKI

SATICI, ALICI'nın hiçbir gerekçe göstermeksizin ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünü reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'nın destek@iamnotbasic.com email adresine bildirimde bulunulması, ürünün kullanılmamış olması, eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmiş olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, ALICI'ya teslim edilen fatura aslının iadesi zorunludur. Ürün ve belgelerin ulaşmasını takip eden 10 iş günü içinde ürün bedeli ALICI'ya ek bir masraf yükletilmeksizin iade edilir.

Bedel iadesinde ödeme yöntemini sağlayan aracı firmadan kaynaklanan nedenlerle gecikme olması halinde, bu gecikmeden Satıcı sorumlu tutulmaz.

Cayma hakkı nedeniyle iade edilen ürünün kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanacaktır.

6. YETKİLİ MAHKEME

Müşteri; şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine yapabilir.

ALICI

ADI SOYADI: {{ customer.name }}
E-POSTA: {{ email }}
TARİH:{{ date | date: "%b %d %I:%M%p" }}