Yardım

Size nasıl ulaşabilirim?

Bir internet firması olduğumuzdan e-postaları çok severiz :) Bize en kolay destek@iamnotbasic.com adresimize e-posta atarak ulaşabilirsin.

Kargo durumunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinin kargoya teslim edildiği akşam e-posta aracılığı ile gönderi nosu sana bildirilecektir. Bu numara ile Yurtiçi Kargo'nun internet sitesinden takip edebilir veya lojistik partnerimiz Öykü Lojistik'in 0850 333 6958 nolu telefonunu arayarak öğrenebilirsin.

Sipariş vermek için üye olmam gerekmekte midir?

Hayır, üye olmadan da sitemizden sipariş verebilirsin. Siparişinin onaylandığını gösteren ekranda dilersen hesap yaratman için bir seçenek yine yer alacaktır.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Kredi kartı ile online ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.

Ne kadar kargo ücreti öderim?

Sitemizden yapılan bütün alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Ürünüm ne kadar zamanda bana ulaşır?

Hafta içi saat 15.00'a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde; bu saatten sonraki siparişleri ertesi gün Yurtiçi Kargo'ya teslim ediyoruz. Pazar günleri kargo şirketi teslimat almamaktadır. Ürün, uzak bölgeler hariç, genel olarak kargoya teslim edildiğinin ertesi günü kapına ulaşır.

Sipariş verdiğim bir ürünü nasıl iade ederim veya değiştirim?

Çok kolay. Giyilmemiş, yıkanmamış, hasar görmemiş her ürünü 45 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsin. destek@iamnotbasic.com adresimize değişim veya iade mi istediğini; değişim ise hangi model ile değiştirmek istediğini mutlaka yaz. Ürünleri Yurtiçi Kargo ile 329905986 müşteri numaralı adresimize karşı ödemeli olarak gönder.

İade veya değişim için bir ücret öder miyim?

İade ve değişim işlemleri tamamen ücretsizdir. 

Banka hesap bilgileriniz nedir?

T.Garanti Bankası
Hesap Sahibi: IAMNOTBASIC TEKSTİL TİCARET A.Ş.
IBAN: TR12 0006 2000 4220 0006 2951 50