Hoş Geldin, Yemeksepetli!

%25 indirim ile ilk alışverişini yapmak için ödeme ekranında gireceğin kod:
YEMEK25

Eğer IAMNOTBASIC hakkında daha çok bilgiye ihtiyacın varsa, bizce ürünlerimizi tercih etmeni kolaylaştıracak nedenleri aşağıda sıraladık.


1. Dünya'nın tecrübesine sahip 2 yıllık bir girişim
2 yıllık genç bir girişim olan IAMNOTBASIC'in tişörtleri dünyanın sayılı markalarına 28 yıldır hizmet veren, çok deneyimli bir atölyede üretilmektedir. Bu yüzden dikiş kalitesi her zaman dünya klasmanında. Fabrikayı buradan inceleyebilirsin.
2. Amacımız en iyi ürünü en iyi fiyata sunmak.
Mümkün olduğunca doğal iplikleri tercih edip yumuşacık tuşeyi elde etmek için kumaşlarımızı özel olarak yaptırıyoruz. Üzerinde en iyi şekilde durması için tekrar tekrar denetiyoruz.
3. Ücretsiz kargo ve iade imkanını kim sevmez?
İster yıllık tişört ihtiyacın olsun, isterse bir adet tişört. Bizde kargolar her zaman ücretsizdir. Ürünümüze sonuna kadar inandığımız için iadeler de öyle. Çok kolay ve her zaman ücretsiz.
4. İki arkadaş tarafından yönetilmekte.
Üniversite yıllarından iki arkadaş Orkan Orgun ve Meriç Küçük bir gün kaliteli ancak uygun fiyatlı basiclerin yokluğundan bahsederken bu konuda bir şeyler yapmaya karar verdiler. Ve IAMNOTBASIC doğdu.
5. Hem çevreye hem dış görünüşüne duyarlı.
Moda sektörü dünyayı petrolden sonra en çok kirleten ikinci sektör. Biz de bunun farkındayız. Her siparişinle beraber eski giyinlerini çöpe atmak yerine bağışlayıp geri dönüştürebileceğin bir poşet de geliyor. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsin.
6. Müşterilerimizi seviyoruz, müşterilerimiz de bizi.
İster bir soru, ister bir yorum, isterse sadece bir merhaba demek için olsun ekibimiz her mesaja çabucak yanıt verir. Müşteri yorumları da en övündüğümüz konuların başında geliyor.
7. Sadece tişörtten fazlası var.
Her geçen gün ürün gamımızı geliştirmeye çalışıyoruz. Tişört ve atletlerimizin yanı sıra hem kadın hem erkek için harika gömleklerimiz var. Sweatshirtler ise yolda!
Peki, ya ne kadar diye soracak olursan? Fiyatlarımız 43 TL'den başlamakta ki bu rakip tasarımcı markalarının fiyatlarının yaklaşık yarısına denk geliyor. Kaliteli ürünün cebini yakmasına artık gerek yok.

Üstelik ilk alışverişinde hemen kullanabileceğin %25 indirim kodu bizden sana hediye! Ödeme ekranında kupon alanına YEMEK25 kodunu girmen yeterli.

Şimdi ikna oldun, değil mi?

Alışverişe Hemen Başla