Sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkür ederiz. Bugün ilk alışverişini %25 indirim ile yapmak için ödeme ekranında gireceğin kod:
YEMEK25

250 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

Eğer IAMNOTBASIC hakkında daha çok bilgiye ihtiyacın varsa, bizce ürünlerimizi tercih etmeni kolaylaştıracak nedenleri aşağıda sıraladık.


1. Kaliteli ürün için servet talep etmiyoruz

“Mükemmel bir tişört için servet ödemenize gerek yok” mottosuyla yola çıktık. Ürünlerimizin kaliteli ve aynı zamanda mümkün olduğunca ulaşılabilir fiyatlı olması için üreticimizle birlikte çalışıyor, tüm alternatifleri değerlendiriyoruz. İki yıkamada dağılan ürünler değil uzun ömürlü ürünler üretiyoruz.
2. Samimi ve ilgili hizmet

Online alışverişte müşteriler en çok destek alamamaktan yakınır. IAMNOTBASIC müşterileri ise en çok ilgili, hızlı ve samimi hizmetimizden mutlular. Sitemiz, satış öncesi ve sonrasında kolaylıkla kullanman için tasarlandı. Bize her sorun için hızlıca ulaşabilir güvenle alışveriş yapabilirsin. İster bir soru, ister bir yorum, isterse sadece bir merhaba demek için ekibimiz her mesajına çabucak yanıt verir.
3. Hem seni hem çevremizi düşünüyoruz

Moda sektörü petrol endüstrisinden sonra dünyayı en çok kirleten ikinci sektör. Bunun farkındayız ve duyarlılığı markanın merkezine koyuyoruz. Bizden yaptığın her alışveriş sonrası, giysilerini çöpe atmak yerine bağışlayıp geri dönüştürebilme imkanın var.
4. İçimiz dışımız bir

Ödediğin her kuruşun değerli olduğunun farkındayız, bu nedenle müşterilerimizin satın aldıkları ürünün tüm hikayesini bilmesini istiyoruz. Fiyat politikamızı ve üretim yaptığımız fabrikamızı sana samimiyetle anlatıyoruz. Kaçak veya çocuk işçi çalıştırmayan, çalışanlarının haklarını yemeyen ve dünya standartlarında üretim yapan bir üreticimiz var.
5. Konforlu alışveriş garantisi

Müşterilerimiz bize kullanıcı dostu olduğumuzu söylüyorlar. İster ofisinden ister rahat koltuğundan, istersen otobüsten alışveriş yap, bizce bu deneyim senin için kolay ve keyifli olmalı. Ürünümüze sonuna kadar inandığımız için hem kargoları hem de iadeleri her zaman ücretsiz yapıyoruz.
6. Sadece tişörtle yetinmiyoruz

Her geçen gün ürün gamımızı geliştirmeye çalışıyoruz. En sık kullandığın ürünler ne kadar kaliteli ve duyarlı olursa o kadar iyi olur diyoruz. Tişört ve atletlerimizin yanı sıra aynı özenle yapılmış gömleklerimiz, sweatshirtlerimiz ve trikolarımız var! Tüm bunların kalıp ve renklerini düzenli olarak güncelliyor seni trendlerden de uzak bırakmıyoruz.
Peki, ne kadar diye soracak olursan: Kaliteli kumaşlar ve kusursuz bir kalıp ile ürettiğimiz tişörtler 39TL'den başlıyor ki piyasadaki rakiplerimizin yarı fiyatına.

Hadi, aşağıdan şimdi tıkla ve ürünlerimizi incele!